Om oss

HVEM ER VI?

Gjennom et bredt spekter av tidsaktuelle arrangementer og prosjeter tar vi sikte på å bli et forum for kunnskapsutveksling og innovasjon. Vi skal engasjere den yngre generasjonen til å ta aktiv del i den politiske debatten, og fremme viljen til å satse på karrierer som bidrar til å akselerere det grønne skiftet. Sammen skal vi stille spørsmål og finne svar – og lede veien mot en grønnere framtid for fremtidens generasjoner.

Misjon

Vi ønsker å forene akademia, næringslivet og politikken gjennom kunnskapsutveksling som retter fokus mot bærekraftsmålene som omhandler vår felles klima- og energiframtid.

Visjon

Bidra i arbeidet for å oppnå morgendagens samfunn. Nullutslippssamfunnet. 

Historie

Vi må snakke om i morgen

Hvordan ble en storslått, studentarrangert klima- og energikonferanse i Grieghallen til en selvstendig stiftelse?

Les hele historien

TEAM

Vårt team består av en gjeng med dyktige, frivillige studenter med en brennende interesse for å engasjere seg samfunnsomstillingen – det grønne skiftet.

Silje Skjelsvik

silje@omimorgen.com

Anja Molnes

anja@omimorgen.com

Benedicte Nergaard

benedicte@omimorgen.com

Lise Apelthun

lise@omimorgen.com

Carina Knudsen

carina@omimorgen.com

Inger Kristin Gjøsæter

inger@omimorgen.com

Guido Cimadamore

guido.cimadamore-werthein@student.nhh.no

Sondre Kirchhoff Solnørdal

sondre@omimorgen.com