BLI EN DEL AV TEAMET!

TEAM

Vårt team består av en gjeng med dyktige, frivillige studenter med en brennende interesse for å engasjere seg i samfunnsomstillingen – det grønne skiftet.

Silje Skjelsvik

Co-Founder & CEO


silje@omimorgen.com

Benedicte Nergaard

Co-Founder & HR-ansvarlig


benedicte@omimorgen.com

Lise Apelthun

Co-Founder & Formidlingsansvarlig


lise@omimorgen.com

Carina Knudsen

Co-Founder & Sosiale Medier ansvarlig 


carina@omimorgen.com

Sondre Kirchhoff Solnørdal

Co-Founder & Administrativ koordinator


sondre@omimorgen.com

Inger Kristin Nesbø Gjøsæter

Arbeidsmiljø og arrangement


inger@omimorgen.com

Guido Cimadamore-Werthein

Økonomiansvarlig


guido.cimadamore-werthein@student.nhh.no

Thale Meisfjord

Visuell formidler


thalejmm@live.no

Bruno Cimadamore-Werthein

Økonomi og marked


bruno.cimadamore.w@gmail.com

Henning Straume

Kommunikasjonsrådgiver


Henning.Straume@student.uib.no

Linna Nguyen

Kommunikasjonsrådgiver 


linnaaang@icloud.com

Liv Svenningsson Krogstad

Kommunikasjonsrådgiver


liv.s.k@hotmail.com

Samarbeidspartnere

Vi er for tiden på jakt etter flere aktuelle samarbeidspartnere å knytte oss til. Ta gjerne kontakt med oss hvis du tror at din bedrift kan være en aktuell samarbeidspartner.