BLI EN DEL AV TEAMET!

TEAM

Vårt team består av en gjeng dyktige, frivillige ildsjeler med en brennende interesse for å engasjere seg i samfunnsomstillingen – det grønne skiftet.

Silje Skjelsvik

CEO & Co-Founder

Styreleder


silje@omimorgen.com

Benedicte Nergaard

Rådgiver & Co-Founder

Styremedlem


benedicte@omimorgen.com

Lise Apelthun

Konferanseleder & Co-Founder

Styremedlem


lise@omimorgen.com

Carina Knudsen

Rekruteringsansvarlig & Co-Founder 


carina@omimorgen.com

Sondre Kirchoff Solnørdal

Avdelingsleder administrasjon & Co-Founder

Styremedlem


sondre@omimorgen.com

Iselin Stellberg

Avdelingsleder Kommunikasjon


Iselin@omimorgen.com

Vilde Akselberg

Leder skolekomitéen


vildea@omimorgen.com

Thale Meisfjord

Visuell formidler


thale@omimorgen.com

Guido Cimadamore-Werthein

Økonomiansvarlig


guido.cimadamore-werthein@student.nhh.no

Johannes Thorsteinsson

Juridisk rådgiver


johannes@omimorgen.com

Maylinn Haaskjold Myrtvedt

Organiserer Innovasjonscamp 2020, dokumentarserie & promotering av “Vi må snakke om i morgen”


maylinn@omimorgen.com

Bruno Cimadamore-Werthein

Økonomi og marked


bruno.cimadamore.w@gmail.com

Vilde Margrethe S. Strand

Konferanseplanlegger & nyhetsbrevansvarlig


vildems@omimorgen.com

Christina Stensland Olsen

Skribent

Liv Svenningsson Krogstad

Styrer Twitter og Linkedin, Kommunikasjonsrådgiver


liv.s.k@hotmail.com

Linna Nguyen

Økonomiansvar for “Vi må snakke om i morgen” & Kommunikasjonsrådgiver 


linna@omimorgen.com

Kate Blackley

Kommunikasjonsrådgiver & SoMe-team

Henning Straume

Skribent & Kommunikasjonsrådgiver


Henning.Straume@student.uib.no

Judith Thu Ølberg

Standleder & Kommunikasjonsrådgiver


judith@omimorgen.com

Inger Kristin Nesbø Gjøsæter

Arbeidsmiljø og arrangement

Anne Kari Meisingset

Sosialansvarlig & Arrangementsplanlegger


akm@omimorgen.com

Frida Bergljot Vangen

Musiker, artist & arrangementsplanlegger 


frida@omimorgen.com

Samarbeidspartnere

Vi er for tiden på jakt etter flere aktuelle samarbeidspartnere å knytte oss til. Ta gjerne kontakt med oss hvis du tror at din bedrift kan være en aktuell samarbeidspartner.